Akademik Personel Ön Değerlendirme Sonuçları

//Akademik Personel Ön Değerlendirme Sonuçları

Akademik Personel Ön Değerlendirme Sonuçları

FİZİK BÖLÜMÜ GENEL FİZİK,ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

ADI SOYADI ANABİLİM DALI ALES YABANCI DİL %60 ALES %40 YABANCI DİL ÖN DEĞ.PUANI lisans mezuniyet 100 karşılığı
1 Emre Aşkan Genel Fizik 93.75236 92.5 56.251416 37 93.251416 2.82 72.46
2 Özgür Kale Genel Fizik 95.08797 85 57.052782 34 91.052782 2.16 57.06
3 Mehmet Hilmi Somay Genel Fizik 89.29511 81.25 53.577066 32.5 86.077066 3.09 78.76
4 Yankı Yolsever Genel Fizik 78.86612 92.5 47.319672 37 84.319672 3.03 77.36
5 Sinan Çelik Genel Fizik 79.10758 86.25 47.464548 34.5 81.964548 3.17 80.63
6 Leyla Oğurol Genel Fizik 76.11266 87.5 45.667596 35 80.667596 3.28 83.2
7 Esra Balcı Genel Fizik 81.90723 78.75 49.144338 31.5 80.644338 2.45 63.83
8 Giray Mecit Genel Fizik 75.07155 77.5 45.04293 31 76.04293 2.93 75.03
9 Aytolun Çatalkaya Genel Fizik 78.12353 71.25 46.874118 28.5 75.374118 2.45 63.83

GİRİŞ SINAVI 25 EKİM 2019 CUMA GÜNÜ SAAT:10:00’DA YAPILACAKTIR.
SINAVA KATILACAK ADAYLARIN İLGİLİ BÖLÜM BAŞKANLIĞINDA HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.


KİMYA BÖLÜMÜ BİYOKİMYA, ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

ADI SOYADI ANABİLİM DALI ALES YABANCI DİL %60 ALES %40 YABANCI DİL ÖN DEĞ.PUANI lisans mezuniyet 100 karşılığı
1 Kaan Demirel Biyokimya 80.70572 83.75 48.423432 33.5 81.923432 2.09 55.43
2 Hande Güler Biyokimya 82.97329 78.75 49.783974 31.5 81.283974 2.68 69.2
3 Aybüke Gülkaya Biyokimya 76.42563 78.75 45.855378 31.5 77.355378 2.83 72.7
4 Buse Yıldırım Biyokimya 76.62867 77.5 45.977202 31 76.977202 3.21 81.56

GİRİŞ SINAVI 25 EKİM 2019 CUMA GÜNÜ SAAT:10:00’DA YAPILACAKTIR.
SINAVA KATILACAK ADAYLARIN İLGİLİ BÖLÜM BAŞKANLIĞINDA HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.


ASTRONOMİ VE UZAY BİLİMLERİ BÖLÜMÜ ASTROFİZİK, ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

ADI SOYADI ANABİLİM DALI ALES YABANCI DİL %60 ALES %40 YABANCI DİL ÖN DEĞ.PUANI lisans mezuniyet 100 karşılığı
1 Selçuk Yalçınkaya Astrofizik 84.55578 83.75 50.733468 33.5 84.233468 2.87 73.63

GİRİŞ SINAVI 25 EKİM 2019 CUMA GÜNÜ SAAT:10:00’DA YAPILACAKTIR.
SINAVA KATILACAK ADAYLARIN İLGİLİ BÖLÜM BAŞKANLIĞINDA HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.


MATEMATİK BÖLÜMÜ UYGULAMALI MATEMATİK, ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI

ADI SOYADI ANABİLİM DALI ALES YABANCI DİL %60 ALES %40 YABANCI DİL ÖN DEĞ.PUANI lisans mezuniyet 100 karşılığı
1 Yelda Arat Uygulamalı Mat. 90.83208 88.75 54.499248 35.5 89.999248 3.13 79.7
2 Özlem Baş Uygulamalı Mat. 92.76169 83.75 55.657014 33.5 89.157014 2.71 69.9
3 Bilge Zehra Sergi Uygulamalı Mat. 89.34741 83.75 53.608446 33.5 87.108446 2.68 69.2
4 Mehmet Emin Tamar Uygulamalı Mat. 87.01559 85 52.209354 34 86.209354 2.46 64.06
5 Edanur Ergül Uygulamalı Mat. 92.4387 76.25 55.46322 30.5 85.96322 2.67 68.96
6 Rümeysa Sacide Gölcü Uygulamalı Mat. 81.46137 91.25 48.876822 36.5 85.376822 3.88 97.2
7 Serpil Erim Uygulamalı Mat. 90.19411 77.5 54.116466 31 85.116466 2.62 67.8
8 Deniz Halim Çağlar Uygulamalı Mat. 83.65471 83.75 50.192826 33.5 83.692826 2.54 65.93
9 Fatma Büşra Hatipoğlu Uygulamalı Mat. 86.83169 78.75 52.099014 31.5 83.599014 2.41 62.9
10 Serdal Yazıcı Uygulamalı Mat. 84.91352 81.25 50.948112 32.5 83.448112 3.75 94.16

GİRİŞ SINAVI 25 EKİM 2019 CUMA GÜNÜ SAAT:10:00’DA YAPILACAKTIR.
SINAVA KATILACAK ADAYLARIN İLGİLİ BÖLÜM BAŞKANLIĞINDA HAZIR BULUNMALARI GEREKMEKTEDİR.


 

2019-10-21T11:37:19+03:00 Ekim 21, 2019|Kategoriler: Duyurular|