Önceki Dekanlarımız

/Önceki Dekanlarımız
Önceki Dekanlarımız 2017-10-18T13:49:03+00:00
Prof. Dr. Hayri DENER
23.09.1943-04.03.1946
27.06.1959-16.03.1962



Prof. Dr. Avni Refik BERKMAN
04.03.1946-03.08.1946



Prof. Dr. Orhan ALİSBAH
03.08.1946-23.05.1947



Prof. Dr. Cemil DİKMEN
23.05.1947-23.05.1949
27.06.1955-27.06.1957



Prof. Dr. Hikmet BİRAND
23.05.1949-27.06.1949



Prof. Dr. T. Oktay KABAKÇIOĞLU
27.06.1949-27.06.1951



Prof. Dr. Celal SARAÇ
27.06.1951-27.06.1953



Prof. Dr. Saffet SÜRAY
27.06.1953-27.06.1955



Prof. Dr. Tevfik KARABAĞ
27.06.1957-27.06.1959
03.11.1966-03.11.1968



Prof. Dr. Saim SARAÇOĞLU
16.03.1962-03.11.1964



Prof. Dr. Rauf NASUHOĞLU
03.11.1964-03.11.1966



Prof. Dr. Ali Rıza ÇETİK
03.11.1968-18.11.1970



Prof. Dr. Enis ERDİK
18.11.1970-14.12.1970



Prof. Dr. M. Nihat ŞİŞLİ
14.12.1970-03.02.1971



Prof. Dr. Sevinç KAROL
03.02.1971-03.11.1972
03.11.1972-05.11.1974
12.09.1982-12.09.1985



Prof. Dr. Aral OLCAY
04.11.1974-04.11.1977
04.11.1977-03.11.1980
12.09.1988-10.10.1993



Prof. Dr. Zeki TÜFEKÇİOĞLU
04.11.1980-02.09.1982



Prof. Dr. Timur DOĞU
12.09.1985-12.09.1988



Prof. Dr. Cemal AYDIN
19.11.1993-19.11.1996
19.11.1996-19.11.1999
19.11.1999-19.11.2002
19.11.2002-01.01.2008



Prof. Dr. Muammer CANEL Prof. Dr. Muammer CANEL
02.01.2008-11.11.2008 (Vekil)
11.11.2008-11.11.2011
12.11.2011-12.02.2012(Vekil)
13.02.2012-13.02.2015



Prof. Dr. Hüseyin BEREKETOĞLU
13.02.2015-08.02.2017



Prof. Dr. Özlem YILDIRIM
08.02.2017-20.07.2017 (Vekil)